Vrste tečajeva

Standardni tečajevi

• Standardni odrasli - Ovi tečajevi su uobičajeni tečajevi za učenje stranog jezika. Podijeljeni sup o broju polaznika.
  • Super odrasli - Ovi tečajevi su namjenjeni odraslim polaznicima koji žele učiti u malim grupama.
  • Standardni učenici - Ovi tečajevi namjenjeni su učenicima osnovnih i učenicima srednjih škola.

Tečajevi za tvrtke

Bussines tečajevi

• Grupni i individualni tečajevi stranih jezika za tvrtke su standardni ili specijalizirani tzv. tailor-made tečajevi prilagođeni pojedincu ili grupi polaznika unutar pojedine tvrtke.
  • Standardni individualni tečajevi pojedinog jezika odrađuju se unutar 30 šk. sati nastave u našem ili vašem prostoru, a odnose se na početni, srednji ili napredni stupanj nekog od gore navedenih jezika. Cijene standardnih tečajeva su po standardnom cjeniku za individualne tečajeve.
  • Standardni grupni tečajevi pojedinog jezika odrađuju se unutar 60 šk. sati nastave u našem ili vašem prostoru, a odnose se na početni, srednji ili napredni stupanj nekog od gore navedenih jezika. Cijene standardnih tečajeva su po standardnom cjeniku za grupne tečajeve.

One to one teaching, One to two teaching

• Specijalizirani individulani ili grupni tečajevi pojedinog jezika odrađuju se unutar 30 ili 60 ili 70 šk. sati nastave u našem ili vašem prostoru, a odnose se na tzv. tailor-made tečajeve, nekog od gore navedenih jezika s naglaskom na stručni volabular. Kod ove vrste tečajeva nužno je da polaznici imaju srednji ili napredni stupanj predznanja stranog jezika. Cijena se formira po upitu korisnika.

« Svibanj 2024 »